Kontakt

Sinu küsimused ja arvamus on meile olulised. Saad meile kirjutada kasutades kontaktivormi.

* nõutud väli

TEE JÕÕPRE KESKUSEST MEN LINGI

ASUKOHT

Men Lingi maakeskus asub Pärnu lähedal, sõites Valgeranna ja Audru suunas. Kui tuled ilma isikliku sõidukita, saab Jõõpresse, kus meie maakeskus asub, ühiskondliku transpordiga Pärnust, valides selleks Lavassaarde suunduvad bussid. Jõõpre bussipeatuest meie keskusesse on umbes 1,3 kilomeetrit. Samas vajadusel saame Sulle Pärnu bussijaama järele tulla ja maakeskusesse tuua.

TEE JÕÕPRE KESKUSEST MEN LINGI

Jõõpre keskuses on “MEIE” pood. See jääb nii Tallinnast kui Pärnust tulles vasakut kätt. Poest umbes 100 m. Lavassaare poole sõites paistab paremal kollase päikesedekoratsiooniga lasteaed ja koolimaja. Tee nurgal on roostevabast terasest HÕBEDANE ÖÖKULL. Sealt keera paremale.

Sõida koolimajast mööda, üle väikese sillakese ja mööda freesasfaltist teed otse edasi, kokku 1km, kuni tee lõpeb põllu otsas, piimapüttide ja postkastidega piimapuki juures. Keera seal Eramaa sildi alt vasakule ja KOHE  30 meetri pärast PAREMALE. Ära lase ennast eksitada vasakul paistvast naabrimajast suure viljakuivati kõrval. Meie maakeskuse kollane, punase kivi katusega maja hakkab paistma eemalt kuusenoorendiku tagant, kui oled juba viimase parempöörde järel hoovi peale sisse sõitnud.

 

 

58.47635, 24.34810